Affinity skupina

Cena: zdarma

Dobrý den / Ahoj,

Dovedete si představit, že jste přijímáni a milováni bezpodmínečně, přesně takoví jací jste ?

Myslíte, že to není možné ? Co takhle tomu dát šanci.?

Neříkám, že je to snadné, ale myslím si, že má cenu na tom pracovat :-)

Chtěl bych vás pozvat na tuto vzrušující cestu za pomoci 14 jednoduchých principů, které vytvořil duchovní učitel Paul Ferrini, autor více než 40 knih o seberozvoji a spiritualitě, známý hlavně kvůli jeho bestselleru “Bezpodmínečná láska”.

V průběhu jeho přes 35 let trvající duchovní cesty vyvinul tyto duchovní principy, které slouží pro vytvoření bezpečného prostoru, ve kterém můžeme otevřít svá srdce a projít svými strachy.
Tento proces používá na všech svých seminářích a Workshopech ( Retreatech )

Tady jsou odkazy na principy: http://www.lightforthesoul.com/czechhungarian (úplně na konci této stránky)
V originálu, angličtině, jsou tady - http://www.lightforthesoul.com/affinity

Pokud se vám tyto principy líbí ( i když je výzvou je dodržet, pro všechny z nás ), chtěl bych vám dodat odvahy zkusit to.

Existuje kniha, která tento proces popisuje do hloubky - jmenuje se “Living in the Heart” ( něco jako “Prožívání života srdcem” - do češtiny nebyla přeložena ( zatím ). Přečtení této knihy není potřeba, pro ty, kdo by měli zájem, přinesu pár výtisků k zapůjčení.

Dále bych chtěl říci, že tím, že jako facilitátor této skupiny si nevyhrazuji nějaká speciální práva nebo chování. Budu se snažit chovat se jako jeden z vás, rovnocenný člověk, ochotný přiznat se ke svým chybám, strachům, studům a jinému stínovému materiálu, který máme všichni - a shodit masky, protože si to můžeme díky bezpečnému prostoru dovolit.

Jde o vytvoření bezpečného prostoru, kde můžeme být sami sebou - se všemi svými chybami, obavami, studem a strachem, se všemi svými pocity, které nesoudíme jako dobré nebo špatné, ale prostě je jen bereme na vědomí a přijímáme, takové jaké jsou.

A samozřejmě bereme na vědomí, že ani tento proces není možné dělat dokonale, tak jako říká poslední 14. princip:
“ Máme na paměti, že tento proces není možné provádět s naprostou dokonalostí, takže k sobě budeme shovívaví.
Cokoliv, co ve skupině vyjde najevo, použijeme jako příležitost k praktikování odpuštění “

Také bych vás chtěl požádat o shovívavost s mými chybami a nedokonalostmi, protože organizuji tento typ setkání poprvé.

Těším se na setkání s vámi, upřímné sdílení, společné procvičování těchto skvělých duchovních principů a srdečně vás zvu, abyste přišli.

Děkuji,

S láskou,
Libor

UPDATE:
Tak už jsem zarezervoval místnost – setkání se bude konat v centru ISOHA – blízko stanice metra Křižíkova - Thámova 7, Karlín - Praha 8 ( https://czech.isoharts.com/contact-us/ )
V sobotu za pěkného číselného dne 11.1.2020 v čase 17:00 – 19:00. S těmi, kdo by měli zájem, můžeme po skončení zajít do čajovny nebo hospody pro „ještě neformálnější“ poznání.
Na setkávání nechci nějak vydělávat. První úvodní seznamovací setkání určitě zdarma, případně dobrovolný příspěvek na pronájem místnosti.
Pak se můžeme domluvit dál, kdo by chtěl pokračovat, kde se budeme setkávat dále – možnost je třeba v čajovně nebo klidnější restauraci.
Je možné, že budeme mít i nějaké anglicky mluvící účastníky, tak bych případně mluvil anglicky a překládal se do češtiny

ID: 15450172 Naposledy upraveno 05.01.2020 v 14:17

Další podobné inzeráty: doučování Praha

Prohlédněte si nejhledanější výrazy z nabídky v rubrice: angličtina, přes Skype, čeština, němčina, fyzika.
Nenašli jste, co jste hledali? Prohlédněte si další inzeráty na našem online bazaru.