Nápověda

Asistent/ka jednatele

Obor činnosti: Administrativa

SPOLEČNOST RILANCIO S.R.O. HLEDÁ SPOLEHLIVOU OSOBU NA POZICI ASISTENTKY JEDNATELE. NABÍZÍME ZÁZEMÍ STABILNÍ ČESKÉ SPOLEČNOSTI SE ZAMĚŘENÍM NA TECHNICKOU SPRÁVU OBCHODNÍCH CENTER, ADMINISTRATIVNÍCH BUDOV, LOGISTICKÝCH A VÝROBNÍCH AREÁLŮ.

Požadujeme
Analytické myšlení
Výborná znalost MS Excel a MS Word
Komunikativní znalost anglického jazyka (slovem i písmem), jiný jazyk výhodou
Samostatnost, iniciativa, spolehlivost, důslednost
Schopnost organizovat, plánovat a předvídat
Velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti
Časová flexibilita
Znalost účetního programu výhodou

Popis pozice
Vytváření cenových nabídek, objednávek
Příprava referenčních materiálů společnosti
Podpora jednatele a technických manažerů
Správa běžné denní agendy
Dohled na agendu BOZP
Příprava podkladů pro výběrová řízení
Překlady

Nabízíme
Atraktivní mzdové ohodnocení
Různorodou práci v rychle rostoucí české společnosti
Místo pracoviště v centru Prahy
Zaškolení v technické oblasti
Přátelský kolektiv

Naposledy upraveno

Odeslat dotaz WWW:http://www.rilancio.cz
Lokalita: Praha (110 00)