Asistentka prodeje v obchodě

Název společnosti Traiva s.r.o. - Lokalita společnosti Ostrava, Moravskoslezský, Česko

Do ryze české společnosti s 23letou tradicí a silným postavením na trhu hledáme schopnou asistentku prodeje. Hledáme člověka, který má chuť komunikovat se zákazníky a který se bude aktivně podílet na rozvoji našich obchodních aktivit. Vyrábíme a prodáváme výrobky pro bezpečnost práce, vytváříme software a animovanou grafiku.

Náplň práce:
• obsluha zákazníku na prodejně
• vyřizování poptávek, e-mail, telefon
• udržovat vzhled prodejny

Požadované zkušenosti
• komunikativní
• nadšení pro obchod a marketing
• kreativní myšlení
• znalost softwaru: Pohoda, Office (není podmínkou)

Nabízené benefity:
• fixní odměna + provize z prodeje
• 5 týdnů dovolené
• navíc firemní dovolené na horách v Rakousku či wellness v Beskydech
• stravenky
• práce v moderním prostředí v Ostravě -Vítkovicích

HPP : pondělí až pátek , ranní směny
Plat : 26.000,- Kč

V případě zájmu pošlete svůj strukturovaný životopis s fotografií na j.premus @traiva.cz.

Více informací o nás najdete na ww.traiva.cz

Ostrava - Moravská Ostrava (703 00)

Všechny inzeráty uživatele