Nápověda

Bezpečnostní specialista v civilu až 90 kč/hod.

Vzdělání: Vyučen, Obor činnosti: IT, Typ: Úřad práce

Pro pracoviště v Brně Bystrci hledáme vhodné uchazeče na pozici:

- bezpečnostní specialista v civilu pro hobby market

Náplň práce:

* práce s kamerovým systémem i na marketu
* ochrana a střežení objektu a zařízení – obchůzková činnost
* 12 ti hodinové směny

Nabízíme:
* práci v ryze české společnosti
* pravidelnou výplatu mzdy
* příspěvky na bydlení a dopravu

* mzda na DPP 80-90 kč/hod.

Požadujeme:
* trestní bezúhonnost
* profesní kvalifikace strážný (možné dodělat před nástupem) Dvousměnný provoz, pracovní poměr od: 01.08.2017, mzda: 16000 - 20000

Naposledy upraveno

Odeslat dotaz Telefon:+420 702 088 952
Lokalita: Brno-město

Všechny inzeráty uživatele