Lenzing Biocel Paskov a.s

CELULÓZAŘ – řízení bělení a příprava bělicích roztoků

  • Typ: Zaměstnavatel

Lenzing Biocel Paskov a.s. je významný výrobce viskózové buničiny pro mateřskou společnost Lenzing. Důraz klade na kvalitu svého produktu a zvyšování kapacity výroby v souladu s požadavky ochrany životního prostředí.

Hledáme zaměstnance na pozici: CELULÓZAŘE– řízení bělení a příprava bělicích roztoků

Náplň práce:

  • obsluha zařízení, provádění kontrol
  • hodnocení stavu technologie na směně
  • příprava chemikálií a surovin
  • provádění odběrů vzorků a předepsaných analýz
  • provádění nájezdů a odstavení zařízení
  • vedení evidence prvotní provozní dokumentace
  • čistící a úklidové práce

Požadujeme:

  • ukončené ÚSO vzdělání s maturitou chemického nebo technického zaměření
  • schopnost práce v nepřetržitém provozu včetně sobot a nedělí
  • základy práce s PC
  • zdravotní způsobilost pro práci v nepřetržitém provozu
  • samostatnost, zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost

Nabízíme:

  • zajímavé finanční ohodnocení a roční bonusy
  • penzijní připojištění ve výši 1.200 Kč od prvního měsíce nástupu
  • Biocel Benefity Café ve výši min. 8.000 Kč ročně (tzn. příspěvek na sport, kulturu, relaxaci...)
  • stravování ve firemní restauraci (vysoký příspěvek zaměstnavatele)
  • 5 týdnů dovolené ročně
  • vzdělávání a školení zaměstnanců
  • náborový příspěvek novému zaměstnanci ve výši 20.000 Kč

Svůj profesní životopis v ČJ posílejte prosím nejpozději do 31.7.2019 na e-mail: z.jaglova@lenzing.com.

Zita Jaglová, HR Specialista

tel.: 558 462 724

+ 420 558 462 724
Paskov (739 21), okres Frýdek-Místek

Místecká 762, 73921, Paskov
www.lenzing.com/cs/lenzing-group/locations/lenzing-biocel-paskov/

Více informací o Lenzing Biocel Paskov a.s

Všechny inzeráty firmy Lenzing Biocel Paskov a.s

Prohlédněte si nejhledanější výrazy z nabídky v rubrice: prodavač/ka, realitní makléř, skladník Praha, číšník, uklízečka Praha.