CNC obráběč kovů - Ostrava

Chcete a umíte pracovat na CNC strojích? Baví Vás práce s kovem? Budete pracovat s většími komponenty z nerez oceli, výhodou je také vazačský průkaz. Budete mít možnost práce na více strojích, což zvýší Vaši mzdu a obohatí v dovednostech! Zaujalo Vás to? Potom na nic nečekejte a zašlete nám Váš stručný životopis, nebo jen zavolejte na níže uvedený kontakt, a nechte se překvapit touto nabídkou práce!

Moderní a stále se rozrůstající společnost, zabývající se zakázkovou výrobou, hledá aktivní a zodpovědné spolupracovníky na pozici: CNC obráběč kovů (frézař)

Vašim každodenním úkolem bude:

• Převzetí zakázky a dokumentace
• Orientace v dané technické dokumentaci a příprava výroby
• Zhotovení daného výrobku v požadované kvalitě
• Udržování a péče o svěřený stroj, jako by byl váš vlastní

Za tuto zodpovědnou práci budete odměněni každý měsíc bonusem do mzdy za Váš výkon, individuálním přístupem k Vaší osobnosti, moderním a čistým prostředím. Samozřejmostí je přátelský přístup a vedení společnosti, která si cení odpovědných zaměstnanců s chutí do práce.

Nemusíte mít obavy z toho, že jsme personální agentura, budete kmenovým zaměstnancem dané společnosti s řádnou pracovní smlouvou. Poskytneme Vám informace o tom, jak bude probíhat na této konkrétní pozici výběrové řízení, nač se máte připravit, s kým budete jednat a kolik času Vám to zabere. Také od nás můžete obdržet další nabídky pro uplatnění na základě Vašich zkušeností, dovedností, zájmů, požadavků a priorit. Nic za to nechceme, jen férové jednání a zodpovědný přístup, tak se nám ozvěte!

Místo výkonu práce: Ostrava

Pro odpověď prosím použijte tlačítko "ODPOVĚDĚT NA INZERÁT"

ID: 14254258 Naposledy upraveno 21.01.2019 v 10:13

Další podobné inzeráty: volná místa v Ostravě