CNC soustružník

pracoviště Kroměříž
- Náplň práce: obsluha CNC frézek (systém Fanuc), práce s výkresovou dokumentací a s měřidly, dohled na běžnou provozní údržbu stroje
- Požadavky: vyučení nebo SŠ v technickém oboru, spolehlivost, samostatnost, pracovitost a loajalita, smysl pro přesnost a pečlivost, manuální zručnost, zájem se naučit něco nového
- Benefity: ohodnocení dle zkušeností a dovedností, smlouva na dobu neurčitou, stravenky v hodnotě 100,- Kč, možnost profesního růstu, řada dalších bonusů
- Své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: prace@moravia-retezy.cz. Dvousměnný provoz, pracovní poměr od: 20.04.2020, mzda: 20000

+420 573 360 365
Hulínská, Kroměříž

Všechny inzeráty uživatele