Dělníci na dokončování polyuretanových výrobků *

DĚLNÍCI NA DOKONČOVÁNÍ POLYURETANOVÝCH VÝROBKŮ *
Požadujeme: dobrý zdravotní stav
Náplň práce: konečná úprava a balení vyrobených dílů
Nabízíme: příspěvek na dopravu, příspěvek na stravování (stravenky), firemní akce, dovolená navíc v závislosti na délce PP, zdravotní volno, vánoční odměny, měsíční prémie, výhodný telefonní tarif, permanentky na bazén, kafeterie
První kontakt: telefonicky 777 065 696, e-mail: kkrcova@formschaum.de Třísměnný provoz, pracovní poměr od: 01.01.2020, mzda: 16600 - 18000

+420 777 065 696
Solární, Krásno nad Bečvou, Valašské Meziříčí, okres Vsetín

Všechny inzeráty uživatele