Dětská nebo všeobecná sestra, zdravotnický asistent/ka

Místo výkonu práce Veská 21, Sezemice 533 04
Požadujeme:
- ukončené studium SZŠ, trestní bezúhonnost, citlivý přístup, empatii, samostatnost rozhodování, schopnost práce v týmu, průkaz sk. B - aktivní řidič
Výhodou:
- praxe u dětí v jiném pobytovém nebo lůžkovém zařízení
Náplň práce:
- péče o děti s vysokou mírou podpory umístěné na zdravotnickém oddělení.
- Zdravotní sestry pečují o děti od 0 do 12-ti let, které jsou v zařízení dlouhodobě nebo na odlehčovacím pobytu. Jde o děti se specifickými potřebami vyžadující intenzivní chronickou ošetřovatelskou péči. Zaměstnanci oddělení se také podílí na edukačních a zácvikových pobytech dětí s doprovázející osobou.
Nabízíme: - práci na HPP v nepřetržitém režimu
Pracoviště: - Středisko Veská
Nástup: - dohodou
Zaměstnanecké výhody: zajištěné stravování, 5 týdnů dovolené, placené volno/sickday a další benefity z FKSP
Životopisy zasílejte do 31. 5. 2019 na e-mail: personal@dcveska.cz

Nepřetržitý provoz, pracovní poměr od: 01.06.2019, mzda: 24000