K zajištění správného fungování webu používáme cookies v souladu se Zásadami pro používání cookies na serveru AVÍZO.cz. Rozumím

Nápověda


DOUČÍM ITALŠTINU nebo LEKCE ITALŠTINY !!!! LEVNĚ !

Cena: 200 Kč

Doučím cokoli z italštiny nebo nabízím pravidelné lekce italštiny-
Italštině se věnuji již mnoho let, nejprve jako samouk, poté jsem chodila do jazykové školy, pak konverzačního kurzu s Italkou, poté jsem byla na kurzu v Itálii ve Viareggiu v roce 2009.
Vykonala jsem dvě mezinárodní státní zkoušky z italštiny Cils B 2 a Cils C 1.na Italském kulturním institutu-ambasádě v Praze.
Také jsem učila a učím italštinu soukromě i v jazykových školách , ať už to žáci potřebují z pracovních, nebo osobních důvodů, učila jsem již mnoho žáků -připravila jsem žákyni na reparát na konzervatoři, na zkoušku z ekonomiky, na zkoušku z kadeřnictví, na překlady,do práce, na státnici Cils, na přijímací zkoušky,mám i tématické kurzy na konkrétní téma-všem se přizpůsobím...tempu, učebnici, učím i z knih z Itálie..
Nabízím i přípravu na mezinárodní zkoušky Cils z italštiny.
Byla jsem na aupair pobytu v Itálii.
Poté v Kalábrii jako servírka v hotelu .
Loni a letos jsem pracovala jako delegátka ck v Kampánii v Itálii, kde jsem pomáhala klientům s problémy, doprovázela je na výletech, překládala na výletech a jinde...
Občas dělám i překlady.
Jsem stále v kontaktu s italskými přáteli, sleduji italské weby a videa. Stále se zdokonaluji.Mohu učit všechny úrovně, Levně !
Bc.Z.Glombová

Naposledy upraveno

Odeslat dotaz Pro kontaktování využijte možnost "Odpovědět na inzerát".
Lokalita: Ostrava 2 (702 00)

Další podobné inzeráty: DOUČÍM ITALŠTINU nebo LEKCE ITALŠTINY !!!! LEVNĚ !

Doučování matematiky

Doučování matematiky

Nabízím doučování matematiky pro studenty středních škol. Vysvětlím učivo, pom...

Cena: 200,-

TOPlist