PLAKOR CZECH, s.r.o.

ELEKTRIKÁŘ

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • Údržba elektrických zařízení, drobné instalace a opravy
  • Zapojení a kontrola nových zařízení a strojů do výroby
  • Spolupráce s ostatními odděleními

Co od Vás očekáváme?

  • SOU/SOŠ vzdělání v oboru elektro
  • Vyhl. 50 §6 nebo vyšší
  • Samostatnost, spolehlivost
  • Ochota pracovat v nepřetržitém provozu (12ti hodinové směny, krátký - dlouhý týden)

Co Vám nabízíme?

  • Práci v nepřetržitém provozu
  • Odpovídající platové ohodnocení (fixní plat + měsíční prémie)
  • Pololetní a roční bonusy (13. a 14. plat)
  • Roční navyšování mzdy
  • Bezúročné půjčky
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Stravenky
  • Kantýna s celodenní možností stravování
  • Finanční odměnu při pracovních a osobních výročích
  • Finanční odměnu za doporučení nového zaměstnance
  • Odborné a jazykové kurzy
  • Společenské a sportovní firemní akce
  • Možnost kariérního postupu
  • Čisté a příjemné pracovní prostředí

Nástup možný ihned, nebo dle dohody

Zaujala Vás tato pozice? Pošlete, prosím, životopis na e-mail: prace@plakor.cz.

552 303 812
Mošnov (742 51), okres Nový Jičín

Průmyslová 367, 742 51, Mošnov
www.plakor.cz

Více informací o PLAKOR CZECH, s.r.o.

Všechny inzeráty firmy PLAKOR CZECH, s.r.o.

Podívejte se na pracovní nabídky z oboru: volná místa elektro a komunikace Nový Jičín.
Prohlédněte si nejhledanější výrazy z nabídky v rubrice: skladník Praha, účetní, realitní makléř, kuchař Praha, ostraha.