Elektrikář- nástupní plat 37 000,-

Pracovní náplň:
Dle pracovního zařazení:
* obsluha a montáže rozvodných zařízení
* obsluha a montáže rozvodných zařízení MaR
* práce s kabeláží silnoproud / slaboproud
* drobné IT práce
* zjištění závad a jejich oprava zařízení
* kontrola a údržba strojních zařízení
* vedení administrativy o poruchách, opravách a revizích
* práce s technickou dokumentací
* spolupráce s kolegy
Jste vyučení elektrikáři a máte platnou vyhlášku 50/1978? Rádi byste stabilní zaměstnání s možností postupu? Rádi děláte pořád něco jiného a chcete si vydělat pořádné peníze ? Rádi se učíte novým věcem a jste samostatní? Je tu příležitost pro každého kdo se vyzná v rozvaděčích a ve slaboproudu od počítačových sítí až po automatizaci !

Pro úspěšnou společnost, špičku ve svém oboru, hledáme :

ČLOVĚK CO SE VYZNÁ V ELEKTRICE - NÁSTUPNÍ MZDA 30 000,-
Co požadujeme?
* výuční list v elektro oboru
* platná vyhláška 50/1978 Sb.
* uživatelská znalost práce na PC
* řidičský průkaz skupiny B
* volná pracovní doba

Co nabízíme?
* v rámci firmy se můžete vypracovat a povýšit
* pravidelné navyšování mzdy každoročně
* služební automobil

* Místo výkonu práce: MS Kraj

Zašlete nám svůj životopis

Ostrava - Hrabová (720 00)