Elektrotechnik, elektromechanik

Jste osobou znalou v oblasti elektrotechniky? Baví Vás různorodá činnost v této oblasti? Jestli jste navíc kutil, výborně! Máme pro Vás nabídky na uplatnění v oblasti elektro servisu i na provoze. Budete pracovat ve směnném režimu, na výběr máme několik variant směnnosti. Zaujalo Vás to? Potom na nic nečekejte a zašlete nám Váš stručný životopis, nebo jen zavolejte na níže uvedený kontakt, a nechte se překvapit touto nabídkou práce!

Pro výrobní i servisní organizace hledáme aktivní a zodpovědné pracovníky na pozici: Elektromechanik, elektrotechnik

Vašim každodenním úkolem bude:

• Údržba zařízení
• Orientace v dané elektro dokumentaci
• Diagnostika a odstraňování poruch
• Udržování a péče o svěřený úsek z pohledu elektro

Za tuto zodpovědnou práci budete odměněni každý měsíc bonusem do mzdy za Váš výkon, individuálním přístupem k Vaší osobnosti, moderním a dynamickým prostředím. Samozřejmostí je férový přístup a společnosti, které si cení odpovědných zaměstnanců s chutí do práce.

Nemusíte mít obavy z toho, že jsme personální agentura, budete kmenovým zaměstnancem dané společnosti s řádnou pracovní smlouvou. Poskytneme Vám informace o tom, jak bude probíhat na konkrétní pozici výběrová řízení, nač se máte připravit, s kým budete jednat a kolik času Vám to zabere. Také od nás můžete obdržet další nabídky pro uplatnění na základě Vašich zkušeností, dovedností, zájmů, požadavků a priorit. Nic za to nechceme, jen férové jednání a zodpovědný přístup, tak se nám ozvěte!

Místo výkonu práce: Ostrava, Frýdek-Místek

Pro odpověď prosím použijte tlačítko "ODPOVĚDĚT NA INZERÁT"

ID: 14254252 Naposledy upraveno 17.02.2019 v 10:13

Další podobné inzeráty: volná místa ve Frýdku-Místku