EXPEDIENT/ka a DĚLNÍK DO VÝROBY - PEKAŘ/ka

Přijmeme pracovníka na pozici EXPEDIENT/ka – na hlavní pracovní poměr, práce jen v noci.
Pracovní náplň: skládání celkových dodávek pečiva pro odběratele dle dodacích listů a plánu rozvozu – provádění kontroly vzhledu výrobků
Požadujeme: bezúhonnost, zodpovědnost, schopnost samostatného uvažování, manuální zručnost. Praxe výhodou.
Nabízíme: odpovídající mzdové hodnocení, stravovací paušál, příspěvek na penzijní připojištění, zvláštní odměny. Mzda 18000,- až 25000,- hrubá mzda.

Přijmeme pracovníky na pozici DĚLNÍK DO VÝROBY - PEKAŘ/ka s možností kariérního růstu na vyšší pozici - obsluha výrobní linky, obsluha strojů a zařízení, mísič, obsluha pecí. Práce na tři směny a dvě smeny.
Nabízíme: odpovídající mzdové hodnocení, stravovací paušál, příspěvek na penzijní připojištění, zvláštní odměny. Mzda 16000,- až 22000,- hrubá mzda.