K zajištění správného fungování webu používáme cookies v souladu se Zásadami pro používání cookies na serveru AVÍZO.cz. Rozumím

Nápověda


FLEXI pracovník se zkušeností


Vzdělání: Střední odborné, Obor činnosti: Ostatní

Jsem zachovalý "předdůchodce" (55) celkem mladého vzhledu a elánu. Mám velmi šikovné ruce.Celkem chytrou hlavu.Zkušeností na rozdávání v mnoha oborech. Technické nadání s desítkou let zkušeností, tak jako praxi další desetiletí v prodeji,marketingu.Jsem z generace která uměla skoro všechno, protože umět musela. PC a nové technologie jsou pro mne koníčkem. Pracoval jsem jako podřízený ale i nadřízený.Práci jsem hledal ale i nabízel. Stál ve frontách na UP ale byl i ředitelem. Umím Anglicky, rozumím Polštině jako rodnému jazyku.Umím řídit skoro vše co má kola, s automatem ale i manuálem ("papír" mám jen na "B").
Jsem spolehlivý,v base jsem nebyl a asi už nebudu.Umím toho opravdu hodně ale téměř na nic nemám "PAPÍR", který je nyní nutný i k návštěvě WC :) Umím si vážit šance.Pokud se semnou zacházelo slušně a fér, vracel jsem tento přístup v ochotě a obrovské loajalitě, spolehlivosti. Od podvodníků a zlatokopů jsem vždy utekl. Má někdo zájem o člověka, který umí, chce, může a vyžaduje za toto jen solidnost a empatii? Nehledám firmy ala "letadlo" ani "zaručený" výdělek 50 tisíc za "skoronic". Pokud ano a zájem máte - prosím kontakt na e-mail. Určitě se ozvu. Děkuji.

Naposledy upraveno

Odeslat dotaz Pro kontaktování využijte možnost "Odpovědět na inzerát".
Lokalita: Paskov (739 21), okres Frýdek-Místek

Fotografie:

Další podobné inzeráty:

Hledam praci VZV

Hledam praci VZV

Hledam praci na VZV pouze ranní směny v Okolí Břeclavi do 20km plat respektuji

TOPlist