Hlavní účetní

Co vás čeká: práce v rodinné firmě na trhu již 30 let

hlavní účetní ve své práci zajišťuje evidenci účetních činností, odvod daní a pojištění, vedení mzdové evidence a výpočet mezd, personální agenda,zpracování DPH, silniční daně;záznamní povinnost, zpracovávání účetních dokladů; sestavování účetních výkazů;

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Vedení kompletní účetní agendy společnosti: kontrola pořizovaných prvotních účetních dokladů; požadujeme pečlivost, zodpovědnost, samostatnost; znalost práce na PC; praxi v oboru; znalost legislativy; minimálně středoškolské vzdělání nejlépe ekonomického směru ...

Výhodou bude, pokud budete umět

Práce s účetnímy programy (PREMIER).

Co vám můžeme nabídnout

Co nabízíme: - stabilní zaměstnání, příjemný pracovní kolektiv. zaměstnanecké benefity společnosti

Obor

Ekonomika a podnikové finance

Profese

Místo pracoviště

Hlučín E8 (část obce), Hlučín, okres Opava
Markvartovická 1869/8, Hlučín
Požadované vzdělání

Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Jazykové znalosti (Alespoň jeden jazyk)

Čeština - Výborná

Typ úvazku

Práce na plný úvazek

Délka trvání pracovního poměru

Na dobu neurčitou

PIER-PAM.s.r.o.
Kontaktní osoba

Julie Pieranová

Telefon

731442535