Hledáme NEZAUČENÉHO pizzaře/pizzařku

Příjmeme nezaučeného pizzaře nebo pizzařku do centra Ostravy - Jiráskovo náměstí - CENTRUMKA

Náplň práce:
Kompletní příprava pizzy, výroba těsta, válení pizzy, zdobení, pečení.
Vedení skladu, nákupní seznamy.
Příprava surovin.
Směny 10-11 hodinové od 10.30 do 21h

Požadavky:
Čistota, spolehlivost, zodpovědnost za vedení kuchyně.

Nabízíme:
Práci v mladém kolektivu, na směně 2-3 zaměstnanci. Čisté, nové prostředí. Otevřená pizza kuchyně s výhledem na náměstí. Klidné prostředí.

Další informace:
Vyplněný životopis zasílejte, nejlíp s fotkou na email. Můžete napsat i krátký průvodní text.