IT support - IT Technická podpora a péče o zákazníky

Již 30 let se zabýváme vývojem a výrobou přístrojů a softwaru pro oblast vibrační diagnostiky a monitorování provozního stavu strojů.

NÁPLŇ PRÁCE
• Technická podpora pro zákazníky a zaměstnance (tel., email, remote desktop...)
• Správa a tvorba uživatelských manuálů
• Testování sw produktů

POŽADOVANÁ KVALIFIKACE
• Pokročilá znalost angličtiny slovem i písmem
• Mírně pokročilá znalost operačního systému Windows
• Zkušenosti se síťovými technologiemi a komunikačními protokoly výhodou

NABÍZÍME
• Klidné, tvůrčí a přátelské pracovní prostředí bez stresu, bez open-space pracovišť
• Plat 25 000 – 50 000 Kč. (podle zkušeností a dovedností)
• 13 a 14 plat
• Stravenkový paušál v hodnotě 137 Kč na den

MÍSTO PRACOVIŠTĚ
Hlubinská 32, Ostrava, 702 00
V případě zájmu nás kontaktujte:
e-mail: info@adash.cz
tel.: 596 232 670
mob.: 721 480 194