Klempíř

Pracovní náplň:
· práce s ručním nářadím (vrtačky, nýtovačky, brusky)
· čtení výkresové a technologické dokumentace
· výroba dílů s tenkých plechů (stříháním, vylamováním, ohýbáním)
· práce na lisech, ohraňovacích lisech, nůžkách

Požadujeme:
· SOU technického směru - klempíř nebo zámečník
· znalost čtení výkresové dokumentace
· praxe min. 1 rok
· samostatnost a pečlivost
· ochotu pracovat na směny

Nabízíme:

· stabilní práci na HPP

· čistou mzdu od 150 Kč/hod

· zajištěné ubytování

· závodní jídelnu a kantýnu

· možnost přesčasů

· jistotu výplatního termínu

zobrazit telefon
Ostrava - Vítkovice (703 00)

SH Job Partners s.r.o.
Zámostní 1155/27, 710 00, Ostrava - Slezská Ostrava

Více informací o SH Job Partners s.r.o.