Nápověda

Konstruktér

Obor činnosti: Řemesla, průmysl, výroba

Náplň práce:
• Tvorba návrhů nových produktů v CAD programech (CREO, Winchill)
• Spolupráce na projektech v oblasti konstrukce
• Analýza navrhovaných postupů, jejich zlepšování
• Jednání se zákazníky ohledně technických podmínek a tvorba cen zakázek
• Zpracování technické dokumentace, 2D, 3D
Požadujeme:
• VŠ vzdělání – strojírenství
• Zkušenosti na obdobné pozici v oblasti konstrukce
• Znalost 3D CAD programů
• Organizační schopnosti, aktivní přístup k práci
Nabízíme :
• Zajímavé platové ohodnocení
• Stabilní zaměstnání s možností dalšího rozvoje a kariérního postupu
• Spolupráce na zajímavých a jedinečných projektech
• Týden dovolené navíc
• Závodní stravování
• Firemní společenské akce
• Přátelský pracovní kolektiv a další benefity
• Místo pracoviště: Adamov, Jihomoravský kraj
Životopisy do výběrového řízení posílejte na e-mail. adresu: varadiova@adastsystems.cz Jednosměnný provoz, pracovní poměr od: 01.08.2017, mzda: 30000

Naposledy upraveno

Odeslat dotaz Telefon:+420 516 519 201,737 217 745
Lokalita: Blansko

Všechny inzeráty uživatele