Nápověda

Kuchař/kuchařka a pomocná síla do kuchyně

Obor činnosti: Gastronomie

Přijmeme do HPP kuchaře, nástup možný ihned. Směnnost nepravidelná.
Požadujeme: SOU/SŠ vzdělání obor kuchař, praxe v zahraničí vítána. Zkušenosti s pořádáním gastronomických akcí, cateringem a hromadným stravováním výhodou. Dobré organizační schopnosti, samostatnost, kreativita, znalost minutkové a hotové kuchyně, flexibilita, dobrý zdravotní stav, profesionální vystupování.
Bližší informace u paní Jany Tomoszkové tel.č. 724 780 888.

Přijmeme do HPP pomocnou sílu do kuchyně , nástup možný ihned. Směnnost nepravidelná.
Náplň práce: výpomoc při přípravě studené kuchyně, mytí černého a bílého nádobí a občasná výpomoc kuchaři s čištěním zeleniny.
Požadujeme: chuť do práce a pozitivní přístup. Předcházející praxe vítána, není však podmínkou.

Naposledy upraveno

Odeslat dotaz Telefon:724780888
WWW:http://www.zamekhavirov.cz
Lokalita: Havířov (736 01), okres Karviná

Další podobné inzeráty: Kuchař/kuchařka a pomocná síla do kuchyně

Sociální pracovník

Hledáme do našeho týmu kolegyni/kolegu na pozici Sociální pracovník. Požadujeme...

Úvěrový konzultant

Nabízíme zaměstnání pro ty, kteří se nebojí pracovat, hovořit s lidmi, uplatn...

TOPlist