KURÝR až 200 Kč / hod. CELÁ ČR ! ! !

KURÝR PRO ROZVOZ JÍDEL - CELÁ ČR

Co bude Vaším úkolem:

- doručování objednávek z našich partnerských restaurací zákazníkům
- komunikace se zákazníky, dispečinkem a zákaznickou podporou
- drobná administrativa

Co od Vás očekáváme:

- dobrý orientační smysl
- příjemné vystupování a prozákaznický přístup
- základy češtiny
- řidičský průkaz sk. B (minimálně 3 roky praxe)

Co nabízíme:

- stát se součástí jedničky na trhu s rozvozem jídla v ČR
- flexibilitu plánování směn – pracujte jen tehdy, kdy se vám to hodí :)

NASTOUPIT MŮŽETE HNED, NA VŠEM SE DOMLUVÍME.

Co na to říkáte? Pokud vás naše nabídka zaujala, neváhejte nám napsat a můžeme to probrat u kávy.

Kontaktní osoba: Jana Jelínková, HR

Odpovědi prosím pište přes kontaktní formulář. Těšíme se na vás!

Tým Dámejídlo.cz