LISAŘ – SEŘIZOVAČ - TŘINEC - POUZE NA DVĚ SMĚNY S VOLNÝMI VÍKENDY

Nabídka

– PRÁCE VHODNÁ I PRO ABSOLVENTY
– STABILNÍ PRÁCE POUZE NA DVĚ SMĚNY S VOLÝMI VÍKENDY
– mzdu dle zkušeností a délky praxe – 24 000 – 32 000 Kč
– nadstandartní příplatky
– osobní ohodnocení po zaučení – 3000 Kč/měsíc
– letní a vánoční prémie
– dotované stravování
– 25 dní dovolené za rok
– možnost dalšího seberozvoje a kariérního růstu
– prohlídka provozu samozřejmostí

Pracovní náplň

– obsluha lisů
– seřízení a nastavení výrobního stroje
– kontrola chodu stroje
– čištění a údržbě
– kontrola a měření hotových výrobků

Požadujeme

– výuční list nebo maturitu ve strojním oboru (SOU, SŠ s maturitou)
– zodpovědný a pečlivý přístup k práci
– ochotu pracovat ve dvousměnném provoze

PRO BLIŽŠÍ INFORMACE NÁS KONTAKTUJTE

Marek BADURA
tel.: 737 894 721
email: marek.badura@comacjobs.cz

zobrazit telefon
Třinec (739 61), okres Frýdek-Místek

Comac jobs s.r.o.
Janáčkova 16, 70200, Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz
www.comacjobs.cz

Více informací o Comac jobs s.r.o.