Montážní dělníci mechanických zařízení - OPERÁTOR VE VÝROBĚ- PÁJEČ M/Ž

Místo výkonu práce: Plzeňská 601, Mýto v Čechách
Náplň práce: montáž chladících a mrazících boxů. Pracovní prostředí: čistá a zdravotně nezávadná práce v nehlučném prostředí výrobní haly, nejsme pásová výroba
Požadujeme: min. základní vzdělání, časovou flexibilitu, zodpovědnost, ochotu pracovat ve směnném provozu.
Nabízíme platové ohodnocení od 30.000 Kč/měs., závodní stravování, příspěvek na dovolenou Flexi passy 12.000 Kč/ročně, příspěvek na životní pojištění nebo penzijní spoření 666 Kč/měsíčně, 25 dní dovolené, svoz zaměstnanců z vybraných lokalit.
Kontakt telefonicky nebo e-mailem: Kárová Iveta, tel.: 371 877 725, e-mail: iveta.karova@carrier-ref.cz

Třísměnný provoz, pracovní poměr od: 17.04.2020, mzda: 30000

+420 371 877 725
Plzeňská, Mýto, okres Rokycany

Všechny inzeráty uživatele