Mzdová účetní

MZDOVÁ ÚČETNÍ -
Požadavky:
SŠ vzdělání ekonomického směru
Praxe na pozici mzdové účetní, znalost zákoníku práce a souvisejících předpisů
Všeobecná znalost podvojného účetnictví
Samostatnost, přesnost, pečlivost a pohotovost při plnění úkolů
Znalost MS Office
Řidičský průkaz sk.B
Náplň práce:
Komplexní vedení mzdové agendy (cca 200 zaměstnanců)
Zpracování ročního vyúčtování daně ze závislé činnosti, ELDP, docházky, srážek ze mzdy atd.
Vyúčtování tuzemských i zahraničních služebních cest
Eventuelně účtování vybraných účetní operací

Výše mzdy v závislosti na zkušenostech a praxi.
Životopis zasílejte na uvedený e-mail. Vybraní kandidáti budou zváni k výběrovému řízení.
5 týd. dovolené,,výkonnostní prémie, dotované stravování, sick days
Jednosměnný provoz, pracovní poměr od: 01.10.2019, mzda: 23000 - 30000

+420 499 320 282
Hradecká, Dvůr Králové nad Labem, okres Trutnov

Všechny inzeráty uživatele