NABÍDKA PRÁCE V NOVÉM JIČÍNĚ S NÁSTUPEM IHNED! ! !

PRÁCE V NOVÉM JIČÍNĚ - DĚLNÍK, OBSLUHA CNC, OBSLUHA VZV

Nabízíme:
- smlouvu na hlavní pracovní poměr
- odpovídající mzdu včetně bonusů
- 13 & 14. plat vyplácený 2x ročně
- pravidelný výplatní termín
- možnost zálohy na mzdu
- závodní stravování
- jednoduchou práci
- práci ve všední dny
- volné víkendy

Co vás čeká:
- jednoduchá práce ve výrobní společnosti
- montáž a kompletace výrobků
- jednoduchá obsluha výrobních strojů a zařízení

Co očekáváme od vás:
- dobrý zdravotní stav
- chuť do práce
- ochotu práce na 3. směnný provoz (Po-Pá, 7.5h)

V PŘIPADĚ VAŠEHO ZÁJMU NÁS PROSÍM KONTAKTUJTE NA TEL. 774 33 25 25

774 332 525
Nový Jičín (741 01)

Comac jobs s.r.o.
Janáčkova 16, 70200, Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz
www.comacjobs.cz

Více informací o Comac jobs s.r.o.