NABÍDKA PRÁCE V RYCHVALDU S VOLNÝMI VÍKENDY!

Místo výkonu práce: Rychvald (okres Karviná)

Za Vaši práci Vám nabízíme:
- mzdu od 25.000Kč měsíčně
- příplatky za noční směny, víkendy, přesčasy a svátky
- práce od pondělí do pátku (volné víkendy)
- příspěvek na stravování (možnost stravování přímo na pracovišti)
- 25 dnů dovolené
- možnost využít svozový autobus z Havířova a Karviné

Jaká bude Vaše náplň práce?
- manipulace a kompletace světlometů na směnný provoz

Požadujeme:
- schopnost pracovat na směnný provoz
- dobrý zdravotní stav

V případě Vašeho zájmu nám prosím volejte na tel. 770 108 587, případně zanechejte reakci.

zobrazit telefon
Rychvald (735 32), okres Karviná

Comac jobs s.r.o.
Janáčkova 16, 70200, Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz
www.comacjobs.cz

Více informací o Comac jobs s.r.o.