Nabídka zaměstnání skladník na HP

Jsme pro zákaznicky orientovaná společnost.
Specializujeme se dodávku širokého sortimentu komponent pro výrobce a servisní firmy výtahů.
Vybrané komponenty vyrábíme a zákaznicky upravujeme.

Sklad a kanceláře máme na adrese: K čističce 218, 739 25 Sviadnov
V současné době hledáme posilu do skladu na pozici skladník. Je zde I možnost růstu na pozici skladník – vedoucí směny.

POŽADAVKY:
- zkušenosti s poskytováním skladových služeb
- pečlivost, manuální zručnost
- schopnost týmové práce
- platný průkaz VZV s praxí
- min. odborné vyučení bez maturity
- čistý trestní rejstřík
NÁPLŇ PRÁCE:
- naskladňování a vyskladňování materiálu, práce se čtečkami
- manipulace se zbožím
- zpracování dokumentace
- kontrola kvality materiálu
- úklid skladu
- pravidelné inventury
- péče o svěřené manipulační prostředky

Další podobné inzeráty: volná místa ve Frýdku-Místku

Podívejte se na pracovní nabídky z oboru: volná místa obchod a prodej Frýdek-Místek.
Prohlédněte si nejhledanější výrazy z nabídky v rubrice: skladník, obchodní zástupce, kuchař, realitní makléř, zdravotní sestra.