NÁSTUP MOŽNÝ IHNED! ! ! OPERÁTOR/KA VÝROBY, HRANICE AŽ 26.000,- KČ.

OPERÁTOR/KA VÝROBY, HRANICE AŽ 26.000,-KČ, NÁSTUP MOŽNÝ IHNED!!!

Nabízíme:
- stabilní dlouhodobá práce
- smlouva na hlavní pracovní poměr
- mzda po zapracování AŽ 26.000 Kč
- garantovaný přestup do kmenového stavu
- možnost placených přesčasů
- možnost týdenních záloh na mzdu
- 25 dní dovolené k čerpání
- stravenky 100,-Kč/směna
- jednoduchá práce ve výrobě
- provoz s přátelským kolektivem
- volné víkendy

Co vás čeká:
- výroba dílů a komponentů pro automobilový průmysl
- obsluha výrobních strojů a zařízení

Co očekáváme od vás:
- spolehlivost
- chuť do práce
- dobrý zdravotní stav
- manuální zručnost

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED, KONTAKTUJTE NÁS NA ČÍSLE: 608 810 936

608810936
Hranice (753 01), okres Přerov

Comac jobs s.r.o.
Janáčkova 16, 70200, Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz
www.comacjobs.cz

Více informací o Comac jobs s.r.o.