Nápověda

Obchodní zástupce 20.000 - 80.000 Kč

Obor činnosti: Finance, ekonomika

Rozšiřujeme obchodní tým v Havířově. Nové klienty si nemusíte hledat, my Vám je garantujeme! Jedná se o společnost SMS finanční poradenství, která loni oslavila 15. narozeniny a patří mezi největší společnosti na trhu v oblasti financi!

Náplň práce:

prezentace produktů společnosti
práce se svěřenou databází, vedení agendy klientů společnosti
komunikace s potenciálními klienty
účast na obchodních jednáních v terénu
sledování aktuálního vývoje na trhu
následný klientský servis
administrativní činnost
úzká spolupráce se zkušenými členy týmu
účast na školeních a sebevzdělávání

Požadujeme:

dokončené SŠ vzdělání s maturitou (vhodné i pro absolventy)
uživatelskou znalost práce na PC (Word, Excel)
ochotu se vzdělávat
dobré komunikační a prezentační dovednosti
reprezentativní vystupování
schopnost samostatně pracovat
flexibilitu
čistý trestní rejstřík
bezdlužnost
řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

Varianta A – jistota a fixní plat!!!

plat 20.000 – 25.000,- Kč (čistá mzda)
úhradu nákladů na PHM
úhradu veškerých povinných školení v plné výši
přidělení databáze nových potenciálních klientů
intuitivní poradenský software
firemní mobilní tarif
po zkušební době příspěvek na notebook, mobilní telefon a tiskárnu
příspěvek na sport
po půl roce možnost užití firemního auta prémiové značky i pro vlastní potřebu
individuální ohodnocení nejlepších pracovníků
firemní akce

Varianta B – jedny z nejvyšších provizí na trhu!!!

Provize 50.000 – 80.000,- Kč

Naposledy upraveno

Odeslat dotaz Telefon:734263153
WWW:http://havirov.smsprace.cz
Lokalita: Havířov (736 01), okres Karviná

Všechny inzeráty uživatele