Obchodní zástupce pro německý a rakouský trh

Jsme aktivní a ryze Česká firma zabývající se velkoobchodním prodejem výtahových komponent výrobcům a servisním firmám ve střední Evropě.
Sídlíme ve Sviadnově u Frýdku Místku, ideální kandidát by proto měl být z okolí do cca hodiny jízdy autem.
Do našeho týmu hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici obchodní zástupce pro Německo a Rakousko.
Němčina proto musí být na velmi dobré úrovni, denní kontakt se zákazníky emailem a telefonicky.
Požadujeme samostatnost, komunikační schopnosti, umění jednat s lidmi, řidičský průkaz skupiny B.
Náplň práce:
- zpracovávání cenových nabídek dle požadavků zákazníka
- vyhledávání nových obchodních příležitostí – nových zákazníků
- řešení zákaznických požadavků
- péče o stávající zákazníky
- pravidelné cesty ke stávajícím zákazníkům
- zpracovávání reportů

Nabízíme:
- nadstandartní měsíční plat
- kvartální bonusy dle plnění plánu
- práce v malém a přátelském kolektivu
- možnost práce z domu - home office dle dohody
- služební auto, notebook, telefon
- příspěvek na stravné
- společné firemní akce

Nástup ihned, nabízíme nástupní plat 40.000Kč + provize z prodeje.
Zvýšení platu dle zapracování

778474536
okres Frýdek-Místek