OBCHODNÍK/- ICE

KO: Lampová Dana, tel.: 553 759 727. Životopis zašlete na e-mail: d.lampova@prestar.cz.
Požadujeme:
- VŠ vzdělání v oboru strojírenství
- Uživatelská úroveň MS Office
- Znalost AJ a NJ nutná, znalost RJ výhodou
- Samostatnost, pečlivost, komunikativnost a časová flexibilita
- Řidičský průkaz sk. B

Pracoviště Opava, nástup ihned.
Náplň práce:
- Obchodní činnost na středoevropském trhu
- Prodej technologických zařízení zahrnující automatizaci,
- Jednání s tuzemskými i zahraničními zákazníky v EU
- Obchodní činnost prováděna z území ČR
- Zpracování obchodních nabídek dle požadavků a dokumentace zákazníka
- Přijímání objednávek a řízení obchodních případů uvnitř společnosti
Pružná pracovní doba, pracovní poměr od: 01.10.2019, mzda: 30000