OBRÁBĚČ/KARUSEL OSTRAVA- VÍTKOVICE

OBRÁBĚČ – KARUSELÁR OSTRAVA-VÍTKOVICE
Náplň práce:
- Obsluha karuselu s průměrem 2,5 m – CNC i klasické stroje
- Obsluha horizontky, frézy a soustruhu
- Nastavení a seřízení stroje
- Hrubování průměru, čel a srážení hran, konečné opracování čel, průměrů a zápichů
- Práce s vazači a jeřáby (dálkově ovládaný)
Požadujeme:
- Praxe vítána
- Orientace ve výkresové dokumentaci
- Zkušenost s vazači a jeřáby výhodou
Nabízíme:
- Možnost práce na osvč
- Práce ve 2-3 směnném provoze
Mzda:
- HPP 230 Kč/hod v čistém
- OSVČ 300 Kč/hod

732 177 799
Ostrava (703 00)

SH Job Partners s.r.o.
Zámostní 1155/27, 710 00, Ostrava - Slezská Ostrava

Více informací o SH Job Partners s.r.o.