OBSLUHA CNC STROJŮ

Co říká BBA HRANICE, spol. s r.o. o pozici:

Hledáte práci, ve které je neustále dobrá nálada?
Pak jste tady správně!
Vhodné i pro osoby bez praxe, OZP s docházením do firmy (tělesně postižení).

Co vás čeká

• 2strojová obsluha CNC soustruhů, fréz nebo horizontek - záleží na Vás, co si zvolíte!
• nachystání stroje a příprava nástrojů
• odjetí kusu, jeho závěrečné změření pomocí měřidel

Hledáme nové kolegy, a to jak zkušené, tak ty, kteří se pro tento obor rozhodli, vyučili, ale ještě neměli možnost získat zkušenosti.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

• praxe jako obsluha a seřizovač CNC strojů nebo vyučení v oboru (i junioři jsou u nás vítáni)
• chuť pracovat ve výrobě zajímavého produktu - mobilních čerpadel
• ochota pracovat ve třísměnném provozu v našem výrobním závodě v Bělotíně
• pracovitost, ochota, flexibilita a zručnost

A co za to?

• Cestu do práce i oběd Vám výrazně zlevníme!
• Čekají Vás měsíční, kvartální odměny a 13. plat
• Každou středu ovoce na pracovišti zdarma!
• Pitný režim zajištěn (výdejníky vody, sody, káva a čokoláda zdarma)
• Dovolená až 24 dnů v roce
• Příspěvek na penzijní pojištění po roce ve společnosti

Těší se na Vás kolektiv BBA HRANICE

Kontakt

Ing. Nikol Krajčová
telefon: 775 867 225
e-mail: n.krajcova@bbahranice.cz