Obsluha kolového nakladače

Požadujeme:
• min. výuční list
• řidičský průkaz sk. C, profesní průkaz na kolové nakladače výhodou
• svářečský průkaz výhodou
• pracovitost, vytrvalost, flexibilitu
• dobrý zdravotní stav

Náplň práce:
• zajišťování doplňování písků
• nakládka neshodných výrobků
• péče o stroj

Nabízíme:
• zázemí stabilní firmy, stravenkový paušál
• motivující mzdové ohodnocení, od 21.000 Kč + výkonnostní složka mzdy až do 15.000 Kč
• výplata v termínu
• využití zaměstnaneckých výhod od O2 Family
• benefity - vyšší příplatky za noční a víkendové směny, speciální příplatek za odpolední směny, příplatek za odpracované směny a dopravné
• náborový příspěvek ve výši 15.000 Kč

Pokud Vás naše nabídka oslovila, kontaktujte pana Sukeníka, email: sukenik@best.info nebo se dostavte na adresu Paskovská 227, Ostrava – Hrabová.