OBSLUHA RESTAURACE NA LYSÉ HOŘE

  • Vzdělání: Vyučen

Chcete pracovat v krásném prostředí na Lysé hoře v Beskydech? Přijmeme obsluhu do restaurace do trvalého pracovního poměru na chatu Emil Zátopek – Maraton na vrcholku Lysé hory.

Požadujeme: zodpovědnost, pečlivost, rychlost a časovou flexibilitu, příjemné vystupování, řidičský průkaz a praxe je výhodou.

Náplň práce: obsluha hostů, ubytování a práce s rezervačním systémem, práce s hotovostí a pokladnou, úklid veřejných prostor a jiné provozní činnosti související s provozem horské chaty.

Nabízíme: krásné a unikátní pracovní prostředí a skvělý pracovní tým, ubytování zdarma, zvýhodněné stravné

Týden práce a týden volno, ubytování a doprava zajištěna.

Pracovní úvazek: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Mzda: od 24.000Kč do 26.000Kč
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Praxe: 1 rok
Nástup: ihned

zobrazit telefon
Krásná (739 04), okres Frýdek-Místek

Fakturační adresa
Krásná 282, 73904, Krásná
www.ak1324.cz

Více informací o Fakturační adresa