Obsluha strojů a zařízení suché strany závod Ostrava

Náplň práce:

- obsluha výrobní technologie a zařízení

- výšková kontrola kvality vyrobených výrobků (vizuálně i měřícím přístrojem)

Požadavky:
• min. výuční list
• manuální zručnost, pracovitost, technické myšlení, spolehlivost, flexibilitu
• uživatelská znalost práce na PC
• dobrý zdravotní stav
• práce ve 3 směnném provozu

Nabízíme:
• zázemí stabilní firmy, stravenkový paušál
• motivující mzdové ohodnocení, od 21.000 Kč do 24.000 Kč + výkonnostní složka mzdy až do výše 15.000 Kč
• výplata v termínu
• využití zaměstnaneckých výhod od O2 Family
• benefity - vyšší příplatky za noční a víkendové směny, speciální příplatek za odpolední směny, příplatek za odpracované směny a dopravné,
• náborový příspěvek ve výši 15.000 Kč

Nástup ihned nebo dohodou, vhodné i pro absolventy.

Pokud Vás naše nabídka oslovila, kontaktujte vedoucího závodu p. Sukeníka, tel: 602 500 139, na email sukenik@best-as.cz nebo se dostavte osobně : Paskovská 227, 720 00 Ostrava.