OBSLUHA VZV, NOVÝ JIČÍN, NÁSTUP IHNED! ! !

OBSLUHA VZV, NOVÝ JIČÍN, NÁSTUP IHNED!!!

Nabízíme:
- smlouva na hlavní pracovní poměr
- odpovídající platové ohodnocení
- možnost zálohy na týdenní bázi
- možnost placených přesčasů
- dotované závodní stravování
- volné víkendy

Co vás čeká:
- práce ve výrobní společnosti
- obsluha VZV a manipulační techniky

Co očekáváme od vás:
- dobrý zdravotní stav
- chuť do práce

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED, VOLEJTE 774 33 25 25

774 33 25 25
Nový Jičín (741 01)

Comac jobs s.r.o.
Janáčkova 16, 70200, Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz
www.comacjobs.cz

Více informací o Comac jobs s.r.o.