Obsluha zemních a příbuzných strojů

Možnost prodloužení smlouvy.
Požadujeme: řidičský průkaz sk. B, C, T, Profesní průkaz, Jeřábnický průkaz, Strojní průkaz - nakladače, rypadla, VZV
Náplň práce: řidič, práce zemními stroji - nakladači, ruční práce
První kontakt: životopisy zasílejte na e-mail: v.syptak@jasy.cz, v textu uveďte "Uděluji tímto souhlas společnosti JASY Vsetín s.r.o., se sídlem ul. 4. května 353, Vsetín (dále jen "Správce"), aby ve smyslu zákona č.101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů (dále jen "zákon o ochraně osobních údajů") zpracovávala a uchovávala dané osobní údaje po dobu výběrového řízení, nejdéle však 1 rok."
S vybranými uchazeči bude proveden osobní pohovor.
Ov.: 20.4. Jednosměnný provoz, pracovní poměr od: 20.04.2020 do: 31.12.2020, mzda: 22000 - 30000

+420 605 201 201
4. května, Vsetín

Všechny inzeráty uživatele