Nápověda

OPERÁTOR LAKOVNY / NOŠOVICE

Obor činnosti: Řemesla, průmysl, výroba

Max People s.r.o.

Pro našeho významného klienta, který působí v automobilovém průmyslu v průmyslové zóně Nošovice, hledáme vhodného kandidáta na pozici Operátor výroby / lakovna.

Nabízíme:

- zaměstnání v prestižní společnosti
- základní mzda 17 700,-
- docházkový bonus 1.600 Kč, pololetní a výrobní bonusy až do výše 63,5 %
- čtvrtletní prémie až do výše 4 000 Kč
- úhradu 50% finančních výdajů spojených s dopravou do zaměstnání
- příspěvek na závodní stravování (cena obědu 25 Kč)
- proškolení, zaučení, ochranné pomůcky
- možnost využití firemní autobusové dopravy

Požadujeme:

- minimálně výuční list
- ochotu pracovat v třísměnném provoze
- ochotu manuálně pracovat na výrobní lince
- výbornou pracovní morálku
- čistý trestní rejstřík
-práce vhodná pro může

Náplň práce:

- příprava (demontáž a montáž) lakovaných dílů
- ruční oprava drobných závad laku
- lakování karoserie
- broušení za sucha a za mokra
- ruční dokončovací práce, leštění
- zodpovědnost za plynulost výrobních procesů
- průběžné zajišťování údržby výrobního zařízení
- kontrola kvality

Naposledy upraveno

Odeslat dotaz Telefon:603 729 186
WWW:http://max-people.cz
Lokalita: Nošovice (739 51), okres Frýdek-Místek

Všechny inzeráty uživatele