Nápověda

OPERÁTOR na kratší pracovní dobu

Obor činnosti: Řemesla, průmysl, výroba

Pro našeho klienta, stabilní zahraniční společnost, hledáme zaměstnance na pozici: OPERÁTOR OPRAV a vyšší pozice s místem výkonu práce v Ostravě s dobrým spojením MHD.
Na této pozici lze pracovat na kratší pracovní dobu, nejméně 4 hodiny denně.

Nabízíme: hlavní PP, mzda od 17 500 Kč/měsíc plný úvazek podle pozice; mzda za kratší pracovní dobu podle jejího dohodnutého rozsahu, příspěvek na stravování, práce ve směnném provozu. Lehká manuální práce v příjemném prostředí.
Nástup: okamžitě
Požadujeme: Manuální zručnost, schopnost pracovat s drobnými součástkami, pečlivost, trpělivost, čistý rejstřík trestů, dobrý zrak, úspěšné absolvování úvodního zacvičení.
Náplň práce: montáž/demontáž drobných dílů elektroniky, čištění, vizuální kontrola a testování, balení produktů.
KONTAKT: Životopisy prosím zasílejte na prace@flexitagency.com
tel.: 774 507 002

Naposledy upraveno

Odeslat dotaz Telefon:776033003
WWW:http://flexitagency.com
Lokalita: Ostrava 2 (702 00)

Všechny inzeráty uživatele

Další podobné inzeráty: OPERÁTOR na kratší pracovní dobu

Práce servírky

V Pizzerii a Brazilian Grillu nabízíme práci servírky. Rodinná restaurace se na...

Hledáme SRDCAŘE!

Pokud rád/a pracuješ s lidmi a zajímá Tě vše okolo obchodu a třeba i financí, b...

TOPlist