Lenzing Biocel Paskov a.s

OPERÁTOR REGENERAČNÍHO KOTLE pro Lenzing Biocel Paskov a. s.

  • Typ: Zaměstnavatel

Lenzing Biocel Paskov a.s. je významný výrobce viskózové buničiny pro mateřskou společnost Lenzing. Důraz klade na kvalitu svého produktu a zvyšování kapacity výroby v souladu s požadavky ochrany životního prostředí.

Hledáme zaměstnance na pozici: Operátora regeneračního kotle a sekundární regenerace

Náplň práce:

  • řízení a provozování vysokotlakých parních kotlů
  • řízení provozního souboru regenerace chemikálií
  • nájezd a odstavení zařízení
  • hodnocení stavu technologie na směně
  • vedení evidence prvotní provozní dokumentace
  • čistící a úklidové práce
  • odběr vzorků a předepsané analýzy

Požadujeme:

  • ukončené ÚSO vzdělání technického směru s maturitou, popř. vyučen s praxí ( obor chemický, strojírenský)
  • základy práce s PC
  • schopnost práce v nepřetržitém provozu včetně sobot a nedělí
  • praxe v oboru je vítána
  • topičský průkaz je výhodou

Nabízíme:

  • příplatky za směnnost nad rámec Zákoníku práce
  • penzijní připojištění ve výši 1200 Kč od prvního měsíce nástupu
  • Biocel Benefity Café ve výši 8000 Kč ročně (tzn. příspěvek na sport, kulturu, relaxaci...)
  • stravování ve firemní restauraci ( vysoký příspěvek zaměstnavatele)
  • 5 týdnů dovolené ročně
  • náhrada mzdy za první 3 dny pracovní neschopnosti
  • náborový příspěvek novému zaměstnanci ve výši 20.000 Kč

Nástup možný ihned.

Svůj profesní životopis v ČJ posílejte prosím nejpozději do 8. 5. 2019 na e-mail:
z.jaglova@lenzing.com

Zita Jaglová, HR Specialista

tel.: 558 462 724

Všechny inzeráty firmy Lenzing Biocel Paskov a.s

Prohlédněte si nejhledanější výrazy z nabídky v rubrice: skladník Praha, uklízečka Praha, uklízečka, pro OZP, realitní makléř.