OPERÁTOR VÝROBY, HORNÍ SUCHÁ, NÁSTUP IHNED! ! !

Nabízíme:
- smlouva na hlavní pracovní poměr
- jednoduchá práce ve výrobě
- čisté pracovní prostředí
- přátelský kolektiv
- práce ve všední dny
- volné víkendy
- příplatky za směnnost
- 25 dní dovolené
- sick days

Co Vás čeká:
- osazování základní desky do počítačů

Co očekáváme od Vás:
- manuální zručnost
- dobrý zrak

Více informací Vám rádi sdělíme na tel. 722 901 275 a při osobním setkání.

722901275
okres Karviná

Comac jobs s.r.o.
Janáčkova 16, 70200, Ostrava - Moravská Ostrava a Přívoz
www.comacjobs.cz

Více informací o Comac jobs s.r.o.