Nápověda

OPERÁTOR VÝROBY / NOŠOVICE

Obor činnosti: Řemesla, průmysl, výroba

Pro našeho významného klienta, který působí v automobilovém průmyslu v průmyslové zóně Nošovice, hledáme vhodné kandidáty na pozice:

OPERÁTOR MONTÁŽNÍ LINKY
OPERÁTOR CHEMICKÉ LINKY
OPERÁTOR LOGISTIKY

Operátor výroby pracuje na montážních linkách a obsluhuje různé stroje.
Pracovní doba: 3 směnný provoz (8 hodinový), práce na plný úvazek

Náplň práce:
- Manuální práce a obsluha linky
- Obsluha strojů
- Odpovědnost za kvalitu vyrobených výrobků
- Doplňování materiálu k lince (logistika)

Požadujeme:

- Základní, SOU
- Ochota pracovat na směny, možnost přesčasů
- Manuální zručnost
- Praxe ve výrobní společnosti (výhodou)
- Samostatnost, pečlivost, časová flexibilita
- Asertivní jednání, zodpovědnost a samostatnost
- Dobrý zdravotní stav (práce ve stoje)
- Čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

- Motivující finanční ohodnocení 15.680 Kč + 1.300 Kč docházkový bonus +
1.040 Kč výkonnostní bonus (dále výrobní bonus 2x ročně)
- Příspěvek na stravování
- Příplatky za víkendové směny, noční směny a práci přesčas
- Stabilní a dlouhodobé zaměstnání
- Nástup ihned po případě dle dohody
- Zaměstnání v dynamické a prestižní společnosti
- Práci s nejmodernějšími výrobními technologiemi
- Možnost dopravy firemním autobusem

Místo výkonu práce jsou Nošovice průmyslová zóna

Naposledy upraveno

Odeslat dotaz Telefon:603 729 186
WWW:http://max-people.cz
Lokalita: Nošovice (739 51), okres Frýdek-Místek

Všechny inzeráty uživatele