Nápověda

OPERÁTOR VÝROBY / NOŠOVICE

Obor činnosti: Řemesla, průmysl, výroba

Max People s.r.o.
Pro našeho významného klienta, který působí v automobilovém průmyslu v průmyslové zóně Nošovice, hledáme vhodného kandidáta na pozici Operátor výroby a logistiky.

Výroba autosedaček

MOMENTÁLNĚ NABÍZÍME POZICE:

OPERÁTOR VÝROBY CHEMICKÉ LINKY
OPERÁTOR VÝROBY MONTÁŽNÍ LINKY
OPERÁTOR VÝROBY LOGISTIKY

Pracovní doba: 3 směnný provoz (8 hodinové směny), práce na Hlavní pracovní poměr

Náplň práce LOGISTIKA

- Manuální práce

- Vizuální kontrola materiálu

- Odpovědnost za kvalitu vyrobených výrobků

- Vybalování materiálu

- Zásobování výrobních linek

- Vychystávání zboží

Náplň práce CHEMICKÁ LINKA

- Lepení, vychystávání drobných odlitků plastů

Náplň práce MONTÁŽNÍ LINKA

- Manuální práce a obsluha montážní linky

- Obsluha strojů

Požadujeme:

- Základní, SOU

- Ochota pracovat na směny, možnost přesčasů

- Manuální zručnost

- Praxe ve výrobní společnosti (výhodou)

- Samostatnost, pečlivost, časová flexibilita

- Asertivní jednání, zodpovědnost a samostatnost

- Dobrý zdravotní stav (práce ve stoje)

Nabízíme:

CHEMICKÁ A MONTÁŽNÍ LINKA- Motivující finanční ohodnocení 15.680 Kč + 1.300 Kč docházkový bonus + 1.040 Kč výkonnostní bonus (dále výrobní bonus 2x ročně)

LOGISTIKA - Motivující finanční ohodnocení 13.680 Kč + 1.300 Kč docházkový bonus + 1.040 Kč výkonnostní bonus (dále výrobní bonus 2x ročně)

- Příspěvek na stravování

- Příplatky za víkendové směny, noční směny a práci přesčas

- Stabilní a dlouhodobé zaměstnání

- Nástup ihned po případě dle dohody

- Zaměstnání v dynamické a prestížní společnosti

- Práci s nejmodernějšími výrobními technologiemi

- Možnost dopravy firemním autobusem

Místo výkonu práce jsou Nošovice průmyslová zóna

Naposledy upraveno

Odeslat dotaz Telefon:603 729 186
WWW:http://max-people.cz
Lokalita: Nošovice (739 51), okres Frýdek-Místek

Všechny inzeráty uživatele