OPERÁTOŘI VE VÝROBĚ - kontakt: tel. či e- mailem

Náplň práce: operátor výrobní linky. Požadavky: SOU technického směru výhodou, manuální zručnost, trpělivost, pečlivost, smysl pro disciplínu, zodpovědnost, dodržování pořádku, ochota pracovat ve směnném provozu. Zaměstnanecké výhody: bezplatný svoz do zaměstnání, dotované stravování v závodní jídelně, týden dovolené navíc, odborná školení, jazykové kurzy. Kontakt: kontakt: tel. či e-mailem Třísměnný provoz, pracovní poměr od: 14.04.2020, mzda: 15000 - 23000

+420 311 907 147
Za Dálnicí, Žebrák, okres Beroun

Všechny inzeráty uživatele

Další podobné inzeráty: volná místa v Berouně

Podívejte se na pracovní nabídky z oboru: volná místa Řemesla, průmysl, výroba Beroun.
Prohlédněte si nejhledanější výrazy z nabídky v rubrice: řidič, skladník Praha, uklízečka Praha, uklízečka, číšník.