Pečovatelka - péče o pána na vozíku a domácnost, + bydlení

  • Obor činnosti: Ostatní
  • Typ: Výpomoc v domácnosti

Hledáme pečovatelku - pomocnici do domácnosti s bydlením v rodině. po úmrtí manželky - maminky hledá pán na invalidním vozíku (49let) s dcerkou (9,5let) nejlépe paní apod., která by chtěla pečovat o vozíčkáře a domácnost. vozíčkář potřebuje pomoc - asistenci 3-4 hodiny á den, ale v tzv. 24 hodinovém rozsahu. např. přes noc 1x pomoc s hygienou a polohováním, snídaně, koupání, podávání věcí, doprovod za nákupy atd.
rodina žije ve velkém bezbariérovém bytě 4+1 ve městě Svitavy. plánujeme při uzavření dohody volné víkendy, které bude suplovat např. charita nebo jiná služba domácí péče.
pán na vozíku pracuje z domu, řídí automobil atd. více se lze dočíst na webu zaměstnání milujeme-bekovky.cz. Zařízený soukromý pokoj, wi-fi, počítač, nulové náklady na stravu, bydlení a energie. Smluvní vztah, hrazení povinných odvodů OSSZ/VZP. honorář v rozsahu až 15.000 až 18.000 Kč čistého. (výsledek mzdy v čistém je po odečtu odvodů, nákladů za ubytování, stravu, energie, atd.). Zájemce ze Svitav a okolí k nám může docházet, zájemce odjinud tu bude bydlet.

ID: 15451905 Naposledy upraveno 08.01.2020 v 09:49

Další podobné inzeráty: brigády

Nenašli jste, co jste hledali? Prohlédněte si další inzeráty na našem online bazaru.