Obchodní zástupce- prodejce Franchisa Senior taxi© a Senior Expres ®

Obchodní zástupce- prodejce Franchisa Licence ČR Senior taxi© a Senior Expres ®
Toto je nabídka práce na pozici Obchodní zástupce- prodejce Franchisa Licence
Značka: Business manager
Požadavky
Aktivní vyhledávání , vytipování nových klientů a uzavření Master franchisové smlouvy - přínosem praxe prodejce, umění jednat s potencionálními klienty za účelem prodeje licence, příjemné vystupování ,spolehlivost
Nabídka
• Flexibilní začátek a konec pracovní doby
• Externí spolupráci se smlouvou
• Fixní plat podle počtu uzavřených Master franchisových licencí se štědrým bonusovým systémem
• Jistotu a stabilitu firmy, která působí na trhu 23 let, jisté výplaty mzdy do 7 dní od uzavření Master franchisové licence.
• Férové jednání, pomoc s osobní daňovou problematikou
• Možnost rychlého pracovního růstu talentovaných zaměstnanců
• Vzdělávání a rozvoj v oboru
• Životopis s fotografií a kopii ŽL zasílejte prosím e-mailem.
Váš životopis bude v následujících 14 pracovních dnech posouzen odpovědným pracovníkem. Jestliže se Vaše kvalifikační předpoklady budou shodovat s našimi potřebami, budeme Vás kontaktovat.
Pracovní náplň
• Aktivní vyhledávání v celé ČR, vytipování nových klientů a uzavření Master franchisové licence.
• Komunikace s kompetentními osobami na straně klienta.
• Komunikace s klientem na úrovni majitelů, ředitelů a nejvyššího managementu.
• Prezentace Senior a baby taxi Master franchisové licence přímo u klienta
• Aktivní prodej Senior a baby taxi Master franchisové licence.
• Zaměření na kvalitní presentaci projektu Senior a baby taxi,s.r.o
• Jedná se o externí spolupráci, jedná se o práci na IC, jedná se o práci systémem home office.
• představení firmy a prezentace
• vytvoření a předložení nabídky zákazníkovi
• zpracování Master franchisových licencí
• Zaměření na počet uzavřených Master franchisových licencí.
• Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné, ale bonusem při výběru
• Požadované jazyky: Čeština (Výborná) , bonusem i jiný jazyk
• Plat: 10% z částky každé uzavřené smlouvy , každá 11 v pořadí a další uzavřená smlouva navýšení platu o 1%
• Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce
• Typ pracovního poměru: Jedná se o externí spolupráci, jedná se o práci na IC, jedná se o práci systémem home office.
• Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva

Poznámka
Životopis s fotografií a kopii ŽL zasílejte prosím e-mailem. Váš životopis bude v následujících 14 pracovních dnech posouzen odpovědným pracovníkem. Jestliže se Vaše kvalifikační předpoklady budou shodovat s našimi potřebami, budeme Vás kontaktovat.
Typ úvazku: Kontrakt
Vhodné pro: OSVČ ,
Senior a Baby taxi,s.r.o