Nápověda

Podnikový právník/právnička

Obor činnosti: Právo

Společnost zaujímající významné postavení na regionálním trhu v oblasti správy nemovitostí hledá kandidáta/kandidátku do svého týmu na pozici:

Náplň práce:

• poradenství v souvislosti se správou a nakládáním s nemovitostmi ve prospěch klientů společnosti, tj. zejména bytová družstva a společenství vlastníků, včetně účasti na soudních jednáních (vymáhání pohledávek, výpovědi z nájmů, vyloučení z družstva, zpracování návrhů na zápisy změn do veřejných rejstříků, úpravy stanov)
• kompletní právní servis v souvislosti s realitní činností (zpracování převodních smluv, návrhy na vklad do KN)
• zpracování a připomínkování obchodních smluv společnosti
• konzultace a právní poradenství pro zaměstnance i vedení společnosti související s výkonem práce
• zpracovávání vnitřních předpisů a vzorové dokumentace společnosti
• vyřizování právní korespondence, řešení sporů
• sledování vývoje legislativy
• místo výkonu práce: Karviná

Požadujeme:

• vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu Právo a právní věda, obor Právo
• pozice vhodná i pro absolventy, praxe v oblasti nakládání s nemovitostmi nebo vymáháním pohledávek výhodou
• orientace v oblasti práva nemovitostí, zejména znalost bytového práva a právní úpravy společenství vlastníků jednotek a bytových družstev
• komunikativní osobnost (časté jednání s klienty)
• vynikající psaný projev včetně odpovídající úrovně znalosti práce na PC (MS Office)

Nabízíme:

• pracovní poměr na dobu určitou jednoho roku s předpokladem prodloužení na dobu neurčitou
• zázemí stabilní společnosti
• odpovídající finanční ohodnocení
• odpovědnost za samostatnou agendu, možnost seberealizace, nastavování nových metodik a podílení se na rozvoji společnosti
• firemní benefity (stravenky, notebook, mobilní telefon)

Nástup: 1. 2. 2017 nebo dohodou

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím Váš strukturovaný životopis a motivační dopis písemně na adresu BYTservis - služby, spol. s r.o.,
Prameny 603/24, Ráj, 734 01 Karviná nebo elektronicky na adresu info@bskarvina.cz nejpozději do 25. 1. 2017. K motivačnímu dopisu prosím přiložte krátké pojednání (max. 1 - 2 strany) o výhodách a nevýhodách družstevního bydlení ve srovnání s bydlením v osobním vlastnictví (SVJ) z hlediska nájemce/vlastníka bytu a z hlediska správy domu.

Naposledy upraveno

Odeslat dotaz Telefon:596 307 221
WWW:http://www.bskarvina.cz
Lokalita: Karviná 4 (734 01), okres Karviná