Pomocný pracovník/pracovnice v administrativě

  • Vzdělání: Střední odborné
  • Obor činnosti: Administrativa
  • Typ: Úřad práce

Pracoviště: Horní lán č.p. 445/1, Olomouc.
Životopis zasílejte POUZE na email kontaktní osoby. Zaujmete-li nás, spojíme se s vámi do 7 pracovních dnů.

Smluvní vztah formou DPP - brigáda.

Pracovní náplň podléhá aktuálním potřebám zaměstnavatele:
- telefonická komunikace se studujícími z řad farmaceutické veřejnosti, dle potřeb jednotlivých projektů
- administrativní činnost - reporting, evidence, emailová komunikace aj.
- zásilková činnost, tj. kompletace, evidence, dle potřeb portálu (nejedná se o obchodní e-shop)
- výpomoc při pořádání HC kongresů či sympozií v rámci ČR

Požadavky:
- min. SŠ vzdělání
- znalost práce na PC a s MS Office
- příjemný mluvený projev, bez vad řeči
- schopnost empatie a orientovanost na klienta
- pracovitost, samostatnost, spolehlivost a dochvilnost

Plus pro vás:
- placená praxe (studenti SŠ, VŠ na vyžádání obdrží potvrzení)
- zlepšení finanční situace (pro studenty, maminky na MD nebo pracující, kteří již mají nějaký úvazek)
- DPP na dobu určitou 1 rok
- perspektiva dlouhodobé spolupráce
- finanční ohodnocení odpovídající pracovnímu výkonu Pružná pracovní doba, pracovní poměr od: 01.10.2019 do: 01.10.2020, mzda: 100 - 500

+420 734 571 522
Horní lán, Slavonín, Olomouc

Všechny inzeráty uživatele