Nápověda

Pomocný projektant

Obor činnosti: Elektro a komunikace

v oboru slaboproudá elektrotechnika (datové sítě, požární signalizace, zabezpečovací technika atd.)
vhodné pro absolventy
Náplň práce :
Kreslení dílčích částí projektové dokumentace v AutoCadu pod dozorem autorizovaného projektanta.
Příprava a zpracování nabídek.
Úprava dílčích částí dokumentace kvality.
Požadavky :
SŠ v oboru elektrotechnickém – (vítána specializace slaboproud)
Platná Vyhl. 50 min. par.5 – případně zkoušky zajistíme.
Uživatelská znalost Windows, Word, Excel a alespoň základní znalost AutoCadu případně jeho ekvivalentů (ZWCAD apod.)
Nabízíme
Možnost profesního a osobního růstu
Penzijní připojištění po skončení zkušební doby
Stravenky
Místo pracoviště: Ostrava
Pracovní doba 7 – 15 hodin
Nástupní plat : 18 000 Kč hrubého + osobní hodnocení (prémie) až 30%

Naposledy upraveno

Odeslat dotaz Telefon:724009856
WWW:http://www.temar.cz
Lokalita: Ostrava (702 00)